وطن – فروشگاه تو و من

رزومه و فعالیت فروشگاه اینترنتی وطن

آرامشی شگفت انگیز تمام روح من را تسخیر کرده است ، مانند این صبح های شیرین بهار که با تمام قلب از آن لذت می برم.

درباره فروشگاه اینترنتی وطن

وطن – فروشگاه اینترنتی تو و من

فروشگاه اینترنتی وطن در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی و خرید تلفنی برای تمامی شهروندان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر در سال 1399 شروع به فعالیت نمود.

 در سال 1399 فروشگاه مجازی وطن اقدام به تقویت گسترده زیرساخت و اتخاذ استراتژی های نوین در زمینه فروش اینترنتی نمود. از آن جمله میتوان به طراحی سایت جدید و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل اشاره نمود. همچنین در راستای کاهش زمان ارسال و خدمات دهی بهتر به مشتریان، ناوگان حمل و نقل خود را نوسازی و تقویت نمود. به عنوان خدمات فروشگاه اینترنتی وطن میتوان به برگزاری جشنواره‌های فروش، ارائه تخفیفات خاص و همچنین ارسال رایگان کالا برای خریدهای بیش از سیصد هزار تومان اشاره نمود. همچنین فروشگاه مجازی وطن در راستای سیاست‌های کلی نظام سلامت، توجه ویژه‌ای به بحث ارتقاء سلامت هموطنان گرامی دارد.

1386
مشتری های راضی
2750
کالای ارسال شده
15
کارکنان فروشگاه
50
تامین کننده
255
مشاوره قبل از خرید
725
تماس دریافتی

برنده واقعی خرید از فروشگاه وطن شمایید

فروشگاه اینترنتی وطن – فروشگاه تو و من

 از زمان اتخاذ تصمیم جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی وطن با توجه به محدودیت های کرونایی پیش آمده جهت همیاری و حمایت از کادر درمان و تشویق  هموطنان و همشهریان به خرید اینترنتی و کاستن از سفرهای غیر ضرور و همچنین با توجه به تعطیلی مشاغل و بحران اقتصادی و مشکل درآمدی تلاش نموده ایم با ایجاد تفاهم گسترده با تامین کنندگان کالا و خدمات و با مشارکت و همیاری هم بستری جهت ارایه کالای ارزان و با کیفیت را آغاز نماییم. ما و همه همکارانمان در مجموعه وطن با مشارکت تامین کنندگان کالا  تجربه خرید لذت بخشی را برای شما رقم خواهیم زد. درآمد واقعی و ارزشمند ما لبخند و رضایت شما از خرید از فروشگاه اینترنتی وطن می باشد. با آرزوی روزهایی بدون کرونا برای همه